- Poznej, co máš před očima, a co je ti skryto se ti odhalí. Neboť není nic skrytého, co nebude odhaleno -

...postřehy....

13. června 2010 v 22:46 |  6a - Moje postřehy a úvahy na současnost.......


sol

....ZDE, V TOMTO ČLÁNKU, BYCH SI PŘÁL SE S VÁMI PODĚLIT O MÉ POSTŘEHY V UPLYNULÉM

POLOLETÍ LETOŠNÍHO ROKU. VŠAK, KAŽDÝ DEN SE ODEHRÁVÁ TOLIK VĚCÍ A TOLIK ZVRATŮ

V BĚŽNÉM  LIDSKÉM ŽIVOTĚ, TOLIK NENADÁLÝCH SKUTEČNOSTÍ SE VYJEVUJE NA POVRCH,

TOLIK GLOBÁLNÍCH UDÁLOSTÍ...ŽE NEMOHU DOKONČIT TENTO PŘÍSPĚVEK. 


JAK JSEM JIŽ PŘEDURČIL.....JE TENTO PŮL ROK NATOLIK ZÁVAŽNÝ, NEJEN V MEZILIDSKÝCH

VZTAZÍCH, ALE I V PŘERODU KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ, TRANSFORMACE DUCHA A DUŠE, V

UVĚDOMĚNÍ SI LIDSTVÍ U JEDNOTLIVCE A JEHO POCHOPENÍ K DALŠÍMU VÝVOJI SEBE

SAMA....

V tomto příspěvku, se budu snažit popsat Vám co pro mne znamenal a znamená uplynulý půlrok.......

Asi jako každý, jsem si na Nový rok předsevzal, že tento rok bude pro mne vykročení do nového roku jiný, s odhodláním zásadně změnit dosavadní život.
Vykročil jsem jak nebojácný hrdina do boje se svými démony ať už projevenými nebo vnitřními. Nebyl jsem na to sám, protože moje přítelkyně mi jasně ukazovala tvrdou realitu, protože moje myšlenky a to co je uvnitř mne realitu poněkud zkreslovalo. Věděl jsem o té realitě a snažil jsem se s ní ztotožnit......ano má práce se poněkud ubírala jinak než jsem potřeboval pro můj osobní růst, ale jak se říká (a je to pravda), každý sebemenší ůkol a rozhodnutí Vás posunuje kupředu i když se to v danou chvíli a čas nezdá! Takže jsem posuzoval věci které jsou uvnitř (dar k Dílu) a věci které mi Prozřetelnost poskytovala na hmotné úrovni. Vše se začalo vyvíjet směrem, který jsem v srdci přijal a o to více mne dávalo Univerzum zkoušky, zda novou cestu příjmu. Začal jsem plánovat do budoucna a tak trochu si přikrášloval věci. Leden a únor se vyvíjel slibně, nejen u mne ale i globálně. Okolnosti a minulost mne začali atakovat o to víc....
Vše se začalo projevovat po mém vystoupení v TV Barrandov v EZO.TV......... uvědomil jsem si, že mé učinkování skončilo a moje práce dostane jiný směr. Znamenalo to tehdy uvědomit si kdo a co vlastně jsem........(moje ego dostalo na frak.......protože neznám nikoho, kdo jednou zakusil pomyslnou slávu aby ho to nějakým způsobem nepoznamenalo!!)......
Od té doby co jsem tuto skutečnost přijal se spirála dění začala otáčet a rotovat neuvěřitelnou silou....kterou jsem pocítil v srdci i na duši....mohu Vám zdělit a s upřímností žíct, že tyto stavy jsou natolik závažné a bolestné, že jsem nevěděl zda to na fyzické úrovni zvládnu. Informace, které jsem dostával z druhé strany byli a jsou natolik zodpovědné a natolik závažné, že jsem si říkal.....musím to zvládnout, ne pro sebe ale pro ty, kteří jednou pochopí a budou potřebovat nejen poradit ale nasměrovat na cestě......
Nejen u mne se Univerzum začalo projevovat......když se zpětně podíváte, co se všechno odehrálo ve Světě a co postihlo půlku planety, ať je to zemětřesení, povodně, soptící sopka, války, přívalové vlny, tání ledovců, sluneční vítr, požáry......s hrůzou pochopíte, tak jako já, že stop.....tudy cesta nevede a je na nás jednotlivcích abychom se spojili v jeden celek a konečně začali bojovat s démony, kteří se snaží opanovat nejen nás samých, ale i celý lidský rod. Jasně nám dává MAJA najevo svou nespokojenost s tím nejen jak myslíme, přemýšlíme ale hlavně jak jednáme. Opravdu je jen na nás, jak s touto skutečností a realitou naložíme!!!
Vývoj se tedy u mne začal projevovat a zápasit s tím co bych si přál s tím co potřebuji.....jednou jsem přijal závazek daru, který mně poskytlo Univerzum a začalo se to tlouci s tím co bych chtěl!
Od té doby co jsem si uvědomil, že moje práce nebude sklízet bohatství materiálního světa (peníze byly, jsou a budou) ale sklízet bohatství SRDCE a DUŠE, což je neuvěřitelná nádhera ale i nejtěžší a největší zodpovědnost, se začaly dít malé zázraky. 
Nebyly zadarmo, protože jsem se vzdal požitků (nerad, ale nakonec přijal srdcem) a musel jsem se srovnat a smířit s tou skutečností, že ode mne odešlo pár lidí, včetně mé přítelkyně(v květnu)....nebylo to jednoduché.
Nicméně, od toho pomyslného přijetí na konci února a začátku března, se začali přihlašovat lidé, kteří mají z hůry dáno, ale neuměli si s tím poradit. 
Abych vám to nějakým způsobem přiblížil, jak tito lidé vnímají.....je to jakoby žáčci v první třídě otevřeli učebnici z Vysoké školy a začali si v ní číst a nějakým způsobem je to zujalo a doma se ptají jak to tedy je když se učí teprve číst ale tomuto rozumí!!!
Proto vím, že moje vystupování v TV není v současnosti na místě a moje vědomosti předávám kontaktem z očí do očí....ne pro sebe ale pro ty, kteří hledají......
Moje výklady nejsou pro ty, kteří chtějí slyšet ....jé paninko, to bude všechno skvělé a věřte mi, jak to stále dokola slyšíme......., moje výklady a moje práce je pro ty, kteří mají víru v člověka, v sebe sama a v budoucnost!! Pro ty, kteří se nebojí čelit Démonům, pro ty, kteří se nebojí postavit se svému dosavadnímu životu čelem bez předsudků i za cenu toho, že je to bude v srdíčku bolet, protože moc dobře všichni víme, že za tím pomyslným horizontem událostí je to čemu všichni bez vyjímky věříme!!!
.....prodělal jsem na fyzické úrovni i to, že mne to zasáhlo ve zdraví (srdce).......věřil jsem, že je to zkouška a také byla......stačilo se nebránit. Průběh byl špatný a myslel jsem že je to má poslední hodinka......nebyla, bylo mi zděleno, že není čas odejít, protože mnoho není dokončeno a mnoho lidí mne nyní a v budoucnu bude potřebovat!
Dále na hmotné úrovni se cítím být v současnosti jak na pranýři...ne a ne se to srovnat! Ale na nehmotné úrovni, je to povznášející pocit. Pocit, že čím víc mi umožňuje Univerzum koukat pod pokličku, tím větší zodpovědnost vůči celku mám.
Lidé z mého okolí odcházejí a přicházejí....někdy jsem překvapen vývojem a reakcí lidí a přátel. Ani jeden z mých nejbližších nemá lehký život a jejich zkoušky jsou někdy větší, někdy slabší, někdy bolestné, někdy i humorné.......ale všichni bez vyjímky, to jsou lidé!!! Všichni mají dar a proto jejich zkoušky jsou adekvátní k jejich růstu. Všem, bez jakékoli vyjímky bezmezně důvěřuji a sleduji z povzdálí (protože, jakmile se zasáhne do jejich zkoušek, zkouška přestává být zkouškou!!), jak rostou a sílí v připravovaných změnách, kteými procházejí nejen oni, já ale i vy!!

..pokračování

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jája Jája | E-mail | 13. července 2010 v 23:43 | Reagovat

Ahojky. Škoda že sme neměli tu možnost powídat si dýl...to co tady píšeš je velmi zajímavé a je to realita...jj

2 štěpa štěpa | E-mail | 21. června 2011 v 10:37 | Reagovat

jo, to jsem od tebe slyšela v květnu přa zámkem v litomyšli, hlava mi nebrala,bylo mi zle... hrabala jsem kde se dalo a chtěla vidět.. trochu ale velmi trochu začínám chápat...

3 Allan Allan | E-mail | Web | 7. března 2012 v 8:16 | Reagovat

Heej tak to je libovýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.