- Poznej, co máš před očima, a co je ti skryto se ti odhalí. Neboť není nic skrytého, co nebude odhaleno -

Září 2011

....lidi co blbnete!???............

23. září 2011 v 10:10 | Solis Templ |  Blahoslavení duchem nechť jsou........

Lidi co blbnete!??.............


Znáte seriál, který běžel v televizi a jmenoval se Hrdinové!? Byl to seriál o několika vyvolených, kteří měli neobyčejné schopnosti, pro jediný okamžik........Já bych si přál mít taky jednu schopnost!!!!
Víte jakou!? Schopnost zastavit čas a říci všem ,, Lidi, co blbnete!!! ,,
Všichni víme, a to bez vyjímky, že se blíží zásadní změna našeho myšlení a co všichni dělají!???
Jak by řekl můj táta ,, BLBNOU NA KVADRÁT ,,
O co se vlastně všichni snaží!? Co chtějí na poslední chvíli zvládnout a změnit, když celý svůj určený čas promarnili a prohýřili nesmyslným tlacháním o ničem, snahou dosáhnout pomyslného bohatství a koupit si poslední model auta, mobilu či já nevím jakých zbytných nesmyslů pro svůj pohodlný život!!
Všichni jsme zapoměli na to, čemu říkáme DUŠE!!
Co vlastně potřebuje naše Duše k plnohodnotnému životu!??
Jestli si myslíte, že je to duchovní strava, dogmaticky nám podávaná jakoukoli církví, tak to si myslíte špatně.
Jestli si myslíte, že je to poznání skutečné Pravdy, tak to si myslíte správně!!
Však, co je pravda a co je jen klam!? To je to, po čem tisíciletí naše duše prahne a stále hledá!!
V dnešních dnech se ukazuje to, o čem jsem psal již dříve.
Jde o zápas archetypálních původních mocností, které se nerady vzdávají svého výsostního postavení Strážců Kosmického krystalu bytí, aby uvolnili místo pro nové Strážce.
Všemi prostředky se snaží uhájit své výsostné místo a bohužel pro nás smrtelníky, využívají protistranu a tudíž jí umožňují proniknout vším co umí k nám!!
Potom to vypadá tak, jak to vypadá s naším Světem!!
Pokrytectví, závist, mamon, obžerství, lež, prostituce těla a duše, zříkání se hodnot mravního kodexu, závislost na rádoby Avatarů a Duchovních vůdců, kteří vás vyvádějí z nevědomostí a učí a poučují vás, co je správné a co ne, ale jen pro větší upevnění své působnosti na člověka, který se nyní ocitá v situaci jak ryba na suchu a oni vám podávají Kalich moudrosti k uhasení žízně duše...............hnus, hnus, hnus!!!!
Už mi docházejí síly v hlasitém volání STOP, UŽ PŘESTAŇTE LIDI BLBNOUT !!!!
Copak to nevidíte a nevnímáte na každém kroku!?
Nezazlívám Vám to, jen mi je líto, že nevidíte, kam to vše směřuje.........k totálnímu selhání Pravdy.
Upínáte se k samozvancům, kteří slouží Bestii.
Ono to na první pohled tak nevypadá, protože Vám říkají jen to co chcete slyšet a člověk velice rád utíká před zodpovědností a bolestí, ale sami moc dobře víte, že jednou své rozhodnutí a procitnutí podstoupíte!! A opravdu není času nazbyt!!!
V jednom mém článku jsem popisoval tzv. DEUS INVERZUS a jeho projevení do našeho Světa. To se v dnešních dnech opravdu odehrává a děje. Věřím, že mnoho těchto sluhů pracují v nevědomosti a nevidí čemu slouží. Horší by bylo, kdyby to věděli a s tímto záměrem pracovali!!
Pří blížících se změnách se s lidským úsudkem a myšlením stává něco, co bych nazval hektickým hledáním své podstaty a proč tu jsme.
Díky tomu většina lidí hledá a hltá zprávy či sebemenší zmínku o věcech a situacích, které více či méně mu poodhalují roušku tajemství.
Dychtivě a hladově se bezhlavě vrhají do slov vyslovených či přečtených a ve snaze dosáhnout toho co zameškali, tyto ,,moudra,, berou dogmaticky do svého vstřebávání informací, kde je uplatňují do svého běžného života................
Zapoměli, že informace by se měli prosívat a ty, které jsou určeny pro něj použít jako střípek do celkové mozaiky, která je jen a jen pro něj.
Všimli jste si, kolik je úspěšných lidí, pracujících v esoterické oblasti na navrcholu svých schopností!?
Kolik oveček do svého stáda přijali!? Mnoho, opravdu mnoho duší se podrobilo......
Proč ne, říkáte si. Jasně, proč ne, ale kam se v tom případě poděla jejich svobodná vůle!? Podotknete, že oni sami si vybrali tuto cestu a svobodně se zařadili do stáda příslušného guru. Hmm, ale tak to možná vypadá, skutečnost je ale naprosto jiná!!
Ten člověk, který dosáhl určitého stupně ,, zasvěcení ,, a předává svá ,, moudra ,, svým ovečkám, jim dokazuje svou moc zázračným uzdravováním, radou jak změnit dosavadní život dogmatickými poučeními, uvádění jich samotných do pomyslného ,, zasvěcení ,, pomocí certifikátů a vysvědčení prošlých kurzů a seminářů!!!
Bez vyjímky tito lidé slepě poslouchají a šíří hnis jejich sekty, do neposkvrněných zákoutí našeho života!!
Mnoho samozvaných Duchovních učitelů se stalo loutkou něčeho co sami neumí rozlišit.......stalo se prodlouženou rukou Deus Inverzus.
Oni sami neví, co se s nimi děje a upínají se ke svým modlám, které jim samozřejmě schvalují jejich činy a pochlebují jim jak jsou dobří a jsou právoplatnými dělníky Velkého DÍLA!!!
A CO DĚLÁ ČLOVĚK A JEHO DUŠE, KTERÁ JE ZKOUŠENA TVRDÝMI RANAMI SVÉHO BYTÍ!??!
Upíná se k těm, kteří jim ulehčují svou řeholi!!! Všimli jste si kolik peněz jste schopni pro svou hladovou a nenaplněnou duši jim obětovat!?
Nezřídka, když podstoupí tito lidé třídenní semináře, kde na konci dostanou všichni certifikát o zasvěcení příslušné techniky, zaplatí nehorázné sumy!!
Jen proto, že je jejich VYVOLENÝ přijal a dal jim papír, kde je napsáno velikým písmem CERTIFIKÁT (který nemá pražádnou cenu maximálně za barevný papír a barvu) a je vlastnoručně podepsán!? Copak se s tímto kusem papíru po určité době stane!? Myslíte si, že si ho každý nechá zarámovat a pověsí v obýváku!?
Stali se jen další duší, která je obelstěna pro pocit potřebnosti!!
Já se jim na jednu stranu vůbec nedivím, protože je jejich kalich nenaplněn, však je mi jich strašně líto, protože se řítí do propasti Nebytí.
Pamatujte si, kde příliš svítí Slunce, je člověk oslněn a nevnímá že se okolí spaluje v jeho žáru a z oazy se stává poušť.
Alespoň touto cestou, se snažím otevřít lidské duši vnitřní zrak, aby se vzpamatovala a vstala z písku pouště po kterém se jen plazí jak had hledající stín a potravu.
Jenže evoluce je v pohybu a už dávno nejsme ten plaz, jsme na vrcholu pyramidy které říkáme život!!
Až si to všichni uvědomíme, protože máme největší dary, jaké nám mohly být dány a tím jsou rozum a svobodná vůle, tak se stane to po čem bez vyjímky, včetně mne, čekáme a hledáme!
Opět křičím STOP!!
LIDI, ZASTAVTE SE, POPŘEMÝŠLEJTE O SOBĚ A SVÝCH ČINECH A HLAVNĚ, PROSÍM UŽ NEBLBNĚTE!!!!


Solis Templ - Chrám duše - eshop

2. září 2011 v 8:34 Nabídka služeb platných od 1.12.2010
Představuji Vám


- Solis Templ - Chám duše - e-shop -


Všechny tyto velice zajímavé a detailně zpracované amulety jsou připraveny plnit svou funkčnost
a působení v jejich mocném energetickém poli.

Ke každému amuletu je vypracován rituál k jejich iniciaci na ručně vypracovaném papíře (pergamenu).

Jsou vyrobeny z Anglického cínu (pewter), slitina mědi s antimonem, kde obsah cínu je cca 90%.

Proto jsou vhodné i pro Ty, kteří mají alergické reakce na kov.

ukázka..........